Tallinna volikogu Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) fraktsiooni nõunikuna asus märtsist tööle Karl Sander Kase, kelle ülesannete hulka kuuluvad lisaks sisunõustamisele ka fraktsiooni avalikud suhted ning meediasuhtlus.

“IRL on pidanud alati oluliseks noorte aktiivsete inimeste kaasamist. Kohalikel valimistel ei õnnestunud Tallinnas oma nimekirjaga välja tulnud erakondadel noori inimesi piisavalt kõnetada,” ütles fraktsiooni esimees Riina Solman. “Seda näitasid nii suvised arvamusküsitlused kui ka e-hääletanud noorte väike osakaal. Seetõttu leidsime, et sellele kohale sobiks noor inimene, kes tuleb väljastpoolt ja vaatab asju värske pilguga.”

“Ühe erakonna kätte koondunud võim ei ole kellelegi kasulik. Meie fraktsiooni ülesanne on Keskerakonnal Tallinnas kätt pulsil hoida ning tuletada keskerakondlastele meelde, et linnavõim peab teenima kõigi linnakodanike huve. Järjest rohkem noori on poliitikas ja poliitikutes pettunud ning keskerakonna ainuvõimu jätkumine Tallinnas ainult süvendab seda probleemi,“ sõnas Karl Sander Kase.

Karl Sander Kase on lõpetanud õpingud Tallinna Ülikoolis ajaloo erialal. Alates 2017. aasta augustist on Karl Sander Kase noorteorganisatsiooni IRL Noored aseesimees ning ühtlasi esindab ta IRL-i fraktsiooni huvisid volikogu õiguskomisjonis.